Ofis Taşımacılığı

İstanbul Nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı ve Büro Taşımacılığı Hizmetimizden yararlanmak istemeniz halinde Ücretsiz olarak görevlendirdiğimiz Konusunda Yzman eksperlerimiz gelerek ofisinizde gerekli incelemeleri yapar. İnceleme akabinde ofiinizin büyüklüğü bulunan eşyalar ve türleri, kullanılacak ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanılacak personel sayısı ve en son olarakta araç türü belirlenip rapor hazırlanır.

Ofisde şayet para kasası ve değerlievraklar mevcut ise bunun için gerekli güvenlik elemanı ve alet taşıma günü hazır halde olur. Taşıma günü arşiv; dolap ve diğer masaların daha seri ve hızlı şekilde monte ve demontesi sağlanması için gerekli alet ve edevatlar ve bunların demontesini gerçekleştirecek mobilya ustamız nakliyenin yapılacağı adresde olur.

Koli ve diğer arşiv malzemeleri herhangi bir karışıklığa maal vermemek için numaralandırılarak en güvenli şekilde taşınması için arabaya yüklenme sırasına göre taşınır. İstanbul Evden Eve Nakliyat Kullandıığı Kaliteli büro taşıma ekipmanları ve uyguladığı kurumsal nakliye çözümleri ile Nakliyeyi en kısa zamandave en serişekilde yaparak sileri zaman kaybına uğratmadan taşır

ofisburotasima

Ofis ve büro taşıması yaptığımız kişilerin asla özel bilgilerin olduğu evraklar personelimiz tarafınmdan açılmaz açılamaz, Çalışma Prensibimiz çalıştığımız müşterininb gizlilik kuralları içinde nakliyesini yürütmektir
Ofis ve büroların taşınması aslında kesinlikle işinde uzman personel ve ekipman ile taşınması şarttır. Zira ofiste bulunan değerlielektronik eşyaların zarar görmemesi için bu mecburidir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Olarak Ofis ve büro taşıma hizmetlerimizden yaralanan ve aldığı hizmetten son derece memnun kalan müşterilerimizin arasında olabilirsiniz.

scroll up