Evden Eve Nakliyat

İstanbul Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye hizmeti satın alırken firmaların nakliye süreçlerinin dikkatli bir şekilde öğrenilmesi gerekmektedir. Aksi halde nakliye sonrasında yaşanılacak problemler nedeniyle karşınızda herhangi bir muhatap bulamayabilirsiniz. Ayrıca evden eve nakliye yapacak firmalarla anlaşmanız halinde aranızda sözleşme imzalanması gerekmektedir. Sözleşme sayesinde hakkınızı arayabileceğinizi unutmamalısınız. Firmamız tarafından sunulan evden eve nakliyat işlemleri yürütülürken öncelikle sizlerle iletişime geçerek nakliye süreci ile ilgili tüm bilgiler deneyimli müşteri hizmetleri danışmanız tarafından verilmektedir. Karşılıklı olarak anlaşılması halinde evinize bir ekspertiz gönderilmektedir. Ekspertiz nakliye günü gereken tüm ihtiyaçları belirlemek üzerine gönderilmektedir. Ayrıca nakliye fiyatları belirlenirken expertiz raporunun kullanıldığı unutulmamalıdır. Her konuda karşılıklı olarak anlaşma sağlanması halinde bir sözleşme imzalayarak karşılıklı olarak nakliye hizmetinden doğacak sorunlar sorumluluk altına alınmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için sizlerin mutluluğuna çok önem vermektedir.

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyat işlemlerinin önemini bilen firmamız kaliteli ve güvenilir bir nakliye hizmeti gerçekleştirebilmek için nakliye aşamasında gereken ekipmanların tercihin doğru bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle firmamız yeni model çelik kasa nakliye araçlarıyla hizmet sunmaktadır. Ayrıca taşıma işlemlerini yürüten personellerin taşıma, montaj ve paketleme konusunda uzman kişilerden tercih edilerek herhangi bir problemle karşılaşmanızın önüne geçmektedir. Nakliye aşamasında kullanılan ambalajlar taşıma sektörüne uygun olarak tasarlanmış kaliteli ambalajlar kullanılmaktadır. Ayrıca seçilen kutular ve özel taşıma paketleri yine firmamız tarafından kaliteli bir şekilde tercih edilmiştir.

Evden Eve Nakliyat Ve Taşıamcılık

Firmamız tarafından daha iyi bir taşıma süreci geçirebilmek için evden eve nakliyat işlemleri kapsamında montaj ve demontaj yapılmaktadır. Montaj ve demontaj işlemleri sayesinde büyük ve hantal mobilyalarınız parçalara ayrılarak paketlenmektedir. Büyük eşyaların o şekilde taşınması ve paketlenmesi imkansız olduğundan dolayı taşıma esnasında karşılaşılacak zararları en aza indirmeyi amaçlayan firmamız demontaj işlemi yürüterek mobilyaları parçalara ayırmaktadır. Yeni adrese ulaşan eşyalar yine firmamız personelleri tarafından paketleri açılarak sağlam bir şekilde montajı sağlanmaktadır. Montaj ve demontaj işlemleri firmamız tarafından ücretsiz olarak sizlere sunulan ve eşyalarınızın güvenliğini sağlamayı amaçlayan hizmetlerdir.

scroll up