Antika Taşımacılığı

İstanbul Nakliyat

Antika Taşımacılığı

Antika Taşımacılığı, diğer nakliye ve taşıma türlerinden farklı olarak günübirlik kullanılan eşyaların taşınmasından daha farklı bir hizmet anlayışı ile dikkatlice taşınmalıdır. Çünkü bu eşyaların gerek maddi gerekse manevi olarak değeri paha biçilemez oılup, en ufak bir hatanın asla kabul edilmiyeceği ve tahammül bile edilemeyeceği bilinmeli ona göre olanlı ve koordineli hizmet türü geliştirlmelidir.

antikatasima

Antika Taşımacılığı Uzmanlık Gerektirir.

Firmamız antika eşya taşımacılığı alanında profesyonel ve kendi,sine özgü giştirmiş olduğu yöntemleri uygular ve bu yöntemelri eğitime taabi tutarak öğrettiği tecrübeli personeli ile uygular. Antika Taşımacılığı Olarak firmamzı sadece mobilya değil diğer tüm antika eşyalarınızıda itina ile taşıma hususunda sizlerin yanında olmuştur.

Antika eşyalar çok titizlikle taşınmalıdır çnkü en ufak sarsıntıda kırılabilecek çatlayacak derece de yıpranmış olabilirler, bu alanda ambalajlama ve paketleeme elamanlarına çok iş düşmektedir, Antika Nakliyesi 'nde kullanılan embalaj malzemeleri diğerlerinden daha esnek yumuşak olmakla beraber genllde köpükleme ve baloncuklu ambalaj malzmeleri ile paketlenme yapılarak araclara askılı kayışlar ile sağlamlaştırılarak yerleştirilir.

scroll up